Мова сайту

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3267
mod_vvisit_counterВчора3007
mod_vvisit_counterНа цьому тижні11338
mod_vvisit_counterМинулого тижня22588
mod_vvisit_counterУ цьому місяці89546
mod_vvisit_counterУ минулому місяці105161
mod_vvisit_counterВсі дні2226798

Інтернет (20 хвилин): 51
Ваш IP: 54.147.237.138
,
Сьогодні: січ. 29, 2015Умови призначення пенсій військовослужбовцям
Зміни до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» в зв’язку із мобілізацією. PDF Друк e-mail
Четвер, 03 квітня 2014, 09:28

Повідомляємо, що відповідно до Закону України від 27.03.2014 № 1169 – VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації» внесено зміни до статті 2 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі – Закон), а саме пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію за цим Законом, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації, на особливий період до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та Державної спеціальної служби транспорту, на службу до органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів та підрозділів цивільного захисту, податкової міліції та Державної кримінально – виконавчої служби України виплата пенсії на час такої служби не припиняється. Після звільнення із служби цих осіб виплата їм пенсії здійснюється з урахуванням додаткової вислуги років на день їх демобілізації. Якщо новий розмір пенсії у цих осіб буде нижчим за розмір, який вони отримували в мирний час, виплата їм пенсії здійснюється у розмірі, який вони отримували на день призову на службу у зв’язку з мобілізацією.
Одночасно повідомляємо, що відповідно до статті 12 Закону зберігається право на пенсію за вислугу років для осіб, які були звільнені зі служби до набрання чинності Законом України від 8 липня 2011 року № 3668-VI «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» мають вислугу 20 років, у разі призову їх на службу у зв’язку з мобілізацією та подальшою демобілізацією.

 
Своєчасне повідомлення про працевлаштування PDF Друк e-mail
Понеділок, 18 лютого 2013, 14:22

звертаємо увагу одержувачів пенсій про необхідність своєчасного повідомлення про працевлаштування задля попередження виникнення переплат пенсійних коштів


Особам, яким призначено надбавки на неповнолітніх дітей:

Непрацюючим пенсіонерам нараховуються надбавки до пенсій за вислугу років та по інвалідності на неповнолітніх утриманців (дітей віком до 18 років). Розмір такої  надбавки на утриманця згідно п. «а»   ст. 16, п. «а» ст. 24 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щомісячно нараховується у розмірі 50% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (з 01.01.2013 – 447 грн.  (894 грн. х 50%)).

При своєчасному повідомленні пенсіонера про працевлаштування, виплата надбавки припиняється з першого числа наступного місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії, тобто після місяця працевлаштування.

Детальніше...
 
Наступний етап підвищення пенсій військовослужбовцям PDF Друк e-mail
Вівторок, 28 серпня 2012, 07:52

Головне управління Пенсійного фонду України

в Херсонській області інформує

 

Наступний етап підвищення пенсій військовослужбовцям

Детальніше...
 
Порядок призначення пенсії у разі втрати годувальника PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 листопада 2010, 14:43

Право на пенсію в разі втрати годувальника мають непрацездатні члени сімей загиблих, померлих або таких, що пропали безвісти військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які перебували на їх утриманні (стаття 31).

Незалежно від перебування на утриманні годувальника пенсія призначається: непрацездатним дітям; непрацездатним батькам і дружині (чоловікові), якщо вони після смерті годувальника втратили джерело засобів до існування, а також непрацездатним батькам і дружині (чоловікові) військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які загинули чи померли або пропали безвісти в період проходження служби або пізніше внаслідок поранення, контузії, каліцтва чи захворювання, що мали місце під час служби.

Детальніше...
 
Порядок призначення пенсії по інвалідності PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 листопада 2010, 14:38

Пенсії по інвалідності особам, які мають право на пенсію за цим Законом, призначаються в разі, якщо інвалідність настала в період проходження ними служби або не пізніше трьох місяців після звільнення зі служби, або якщо інвалідність настала пізніше тримісячного терміну після звільнення зі служби, але внаслідок захворювання (травми, поранення, контузії, каліцтва тощо), яке виникло в період проходження військової служби чи під час перебування в полоні або заручником, якщо полонення чи захоплення заручником не було добровільним і особа, яка має право на пенсію за цим Законом, перебуваючи в полоні або заручником, не вчинила злочину проти миру і людства (Стаття 18 Закону).

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 2